Iza Łęcka Iza Łęcka 13.12.2019 07:30
Star Wars 9 Kylo Ren x Palpatine
1967V

Star Wars 9 na nowym zwiastunie. Wielka intryga w Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Zwiastuny, wywiady z gwiazdami produkcji oraz ekipą twórców, a teraz także kolejne fragmenty filmu – Disney nie ustaje w promocji najnowszego epizodu Gwiezdnych Wojen. Tym razem to Imperator Palpatine zaskoczy... [UWAGA SPOILER]

Premiera „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” nadciąga wielkimi krokami – już 18 grudnia na pokazach przedpremierowych pierwsi widzowie będą mogli zapoznać się z dziewiątym epizodem, który zakończy wątek główny gwiezdnej sagi. Pomimo iż o tegorocznej odsłonie mówi się od 2015 roku, zdjęcia do filmu ruszyły w sierpniu 2018 roku, a już w lutym 2019 roku na planie zapadł ostatni klaps. Reżyserem produkcji jest J.J. Abrams.

[UWAGA SPOILER]

Wytwórnia Myszki Miki nadal przygotowuje sympatyków sagi do najnowszej ekranizacji, coraz mocniej podkręcając zainteresowanie. Tym razem w Sieci wylądował nowy zwiastun z fragmentem filmu, na którym na jaw wychodzą zaskakujące fakty.

Po dotarciu do siedziby Imperatora Palpatine'a, Kylo Ren dowiaduje się o wszystkich jego manipulacjach – to Imperator był wszystkimi głosami w głowie syna Hana Solo. Mroczny Lord Sithów nie omieszkał również zmienić swojego głosu na głos Snoke'a i Dartha Vadera. Palpatine kolejny raz dopuścił się więc intrygi. Musimy pamiętać, że już w VII części Star Wars, Kylo miał rozmawiać z Vaderem dzięki hełmowi, który trafił w jego posiadanie.

W jaki sposób ta wiadomość zaważy na losach Kylo Rena? Będziemy musieli się dowiedzieć już podczas grudniowego seansu. Poniżej możecie sprawdzić najnowszy materiał.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/kylo-ren-poznaje-zaskakujaca-prawde-od-palpatine-a-w-nowym-klipie

Tagi: fragment filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie Kylo Ren Palpatine star wars 9 zwiasun