Power Rangers. Seria doczeka się odświeżonej wersji w reżyserii znanego twórcy

Filmy i seriale
736V
Power Rangers. Seria doczeka się odświeżonej wersji w reżyserii znanego twórcy
Kajetan Węsierski | 14.12.2019, 12:15

Jonathan Entwistle, reżyser "The End of the F***ing World" zajmie się odświeżeniem serii o jednej z najbardziej znanych drużyn bohaterów historii!

"Power Rangers" to bez wątpienia marka, którą kojarzą praktycznie wszyscy. Najbardziej kultowy był pierwszy sezon, "The Mighty Morphin Power Rangers", który na pewno wielu z nas pamięta z przełomu lat 90. i 00., gdy ten emitowany był na kanale Polsatu. 

Wygląda na to, że po nieudanej próbie wskrzeszenia marki w 2017 roku przez Lionsgate, przyszła pora na kolejne studio. Tym razem sprawy w swoje ręce bierze Paramount. Mówi się, że historia ma zawierać elementy podróży w czasie. Grupka dzieciaków zostanie przeniesiona do końcówki ubiegłego wieku i szukać sposobu, aby powrócić do teraźniejszości. 

Reżyserią ma zająć się sam Jonathan Entwistle, który najbardziej znany jest ze stworzenia świetnego "The End of the F***ing World" dla platformy Netflix. Aktualnie pracuje nad innym serialem dla tego samego wydawcy, "I’m Not Okay With This".  Za scenariusz do nowych "Power Rangers" odpowiadać ma Patrick Burleigh.

Obaj panowie pokazali już, że potrafią wpasować się w młode pokolenie i rozumieją ich postrzeganie świata. To daje duże nadzieje na prawidłowe podejście do serii o grupce nastolatków. 

Interesujesz się serialami? Koniecznie sprawdź też inne newsy:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/power-rangers-reboot-works-1262562

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych