Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2019 14:56
Dracula
1094V

Dracula od Netlfix i BBC zaskakuje. Szykuje się mroczna historia

BBC ujawniło pełny materiał promujący „Draculę”. Serial będzie dostępny w przyszłym miesiącu na Netflix, więc jest to dobry moment na zapoznanie się z materiałem. Twórcy „Sherlocka” mogą pozytywnie zaskoczyć.

Jonny Campbell („Westworld”), Damon Thomas („Obsesja Eve”) i Paul McGuigan („Sherlock”) wspólnymi siłami przygotowali trzyodcinkową serię „Dracula”, która w przyszłym miesiącu wyląduje na Netflix – mieszkańcy Wielkiej Brytanii zobaczą serial na BBC.

Każda historia będzie trwać półtorej godziny i przedstawi wydarzenia z 1897 roku. Głównym bohaterem został oczywiście tytułowy Drakula, który zasiadając w swojej twierdzy rozmyśla nad planem zniszczenia Londynu.

Najnowszy materiał potwierdza mroczną atmosferę, która pasuje do założeń serialu. Trzeba też przyznać, że Claes Bang idealnie pasuje do roli potężnego wampira. Duński aktor wystąpił w między innymi „The Square” (2017) – szwedzko-niemiecko-francusko-duński dramat satyryczny z 2017 roku został nagrodzony Złotą Palmą na 70. MFF w Cannes.

Ciekawostka, Netflix Polska również promuje serial, ale... Innym zwiastunem:

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dracula HBO Netflix serial Trailer zwiastun