Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2019 15:11
Forza Motorsport 8
1638V

Forza Motorsport 8 zapewni nowe doświadczenie. Twórcy wspominają o nowościach

W 2019 roku nie zagramy w nową odsłonę serii Forza, ale już w przyszłym roku powinniśmy zapoznać się z nowymi wyścigami od Turn 10 Studios. Twórcy wciąż nie ujawnili gry, ale chętnie opowiadają o przygotowanych nowościach.

Seria Forza jest wciąż rozwijana i chociaż Turn 10 Studios nie potwierdziło nazwy nowej gry, to możemy oczekiwać, że deweloperzy pracują nad Forza Motorsport 8. Marka jest aktualnie rozwijana przez dwa zespoły i w przyszłym roku powinniśmy zagrać w nową odsłonę.

Chris Esak – dyrektor kreatywny Turn 10 Studios – pojawił się na ostatnim live-streamie, gdzie podczas relacji chętnie wspominał o wyścigach dla między innymi nowej generacji. Forza Motorsport 8 znajduje się już w zaawansowanej fazie rozwoju i teraz całe studio może bez problemu ogrywać produkcję – jest to ważny krok dla projektu.

Gracze powinni się przygotować na zupełnie nowe doświadczenie. W Forza Motorsport 8 pojawi się nowy model opon, ciśnienia w oponach, a na samo ciśnienie oddziałuje nawet ciepło wywoływane przez jazdę. Na torze pojawi się dynamiczna temperatura, która ma wpływ na każdy wyścig.

Twórcy przygotowali nawet nowy system ciśnienia atmosferycznego, który precyzyjnie określa ciśnienie wpływające na gęstość powietrza, aerodynamikę i moc, a także na ciśnienie w oponach. W Forza Motorsport 8 nie zabraknie nawet zupełnie nowego układu zawieszenia z nowym modelowaniem.

Zespół przygotował „15 innych rzeczy”, ale oczywiście na pełną prezentację przyjdzie nam zaczekać. Możemy podejrzewać, że tytuł otrzyma swoje 5 minut na przyszłorocznym E3.

Mateusz, dzięki za link!

Więcej informacji o Playground Games:

Źródło: https://mspoweruser.com/new-forza-motorsport-8-features-revealed-by-creative-director/

Tagi: forza forza motorsport Forza Motorsport 8 Turn 10 Studios