Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.12.2019 09:06
The Game Awards 2019
1319V

The Game Awards z obecnością Nintendo. 4 produkcje w finale głosowania graczy i livestream w 4K

Wiadomo już, że jedną z nowości, które zostaną zaprezentowane na gali The Game Awards 2019 będzie Naraka. To oczywiście tylko początek atrakcji, czekających na miłośników gier.

Na The Game Awards 2019 ujawnionych ma zostać przynajmniej 10 nowych produkcji. Wygląda na to, że część z nich będzie przeznaczona dla Switch. Okazuje się bowiem, że w wydarzeniu weźmie udział Doug Bowser, prezes Nintendo of America. Potwierdził to Geoff Keighley w krótkim filmiku na swoim Twitterze. Nie wiadomo jeszcze czy na pewno oznacza to zapowiedź jakiejś nowości, zmierzającej na Switch. Patrząc na poprzednie edycje The Game Awards jest to jednak jak najbardziej możliwe.

Samo Nintendo of America przypomniało fanom na Twittererze o rozpoczęciu imprezy, więc można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że zobaczymy coś nowego od tej firmy na The Game Awards 2019.

Rozwija się temat głosowania graczy na najlepszą grę roku. Wyniki tej akcji zostaną ujawnione podczas imprezy The Game Awards 2019. W finale zostały tylko 4 produkcje, na które można jeszcze oddawać głosy.

Final głosowania na najlepszy tytuł 2019 wg graczy:

  • Death Stranding
  • Fire Emblem: Three Houses
  • Star Wars Jedi: Fallen Order
  • Super Smash Bros. Ultimate

Obecnie prowadzi Fire Emblem: Three Houses z 43% głosów. Na drugim miejscu jest Star Wars Jedi: Fallen Order z 24%.

Wydarzenie będzie można oglądać w rozdzielczości 4K na YouTube oraz w 1080p m.in. na Twitchu, Twitterze, Facebook Live, Steamie i Mixerze. Transmisja rozpocznie się już w piątek, o godzinie 2:30.

Warto sprawdzić:

Źródło: Twitter

Tagi: 4k game awards the game awards 2019