Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2019 18:45
Switch Indie World
630V

Nintendo Indie World. Prezentacja nowych gier na Nintendo Switcha

Nintendo zaprasza graczy na prezentację nowych produkcji przygotowanych z myślą o Nintendo Switchu. Wydarzenie będzie przeładowane niezależnymi tytułami, które w następnych miesiącach trafią na konsolę Big N.

Nintendo systematycznie organizuje ciekawe wydarzenia, podczas których prezentuje nowe gry zmierzające na Nintendo Switcha. Dzisiaj firma skupia się na mniejszych tytułach, jednak nawet na Indie World zawsze można znaleźć mocne przygody oferujące świetną zabawę.

Trudno powiedzieć, na jakie pozycje możemy liczyć, ale jest to prawdopodobnie ostatni pokaz Nintendo przed końcem 2019 roku. Za kilka tygodni powinniśmy spojrzeć na kolejny pokaz dużych tytułów AAA, które będą zdobić bibliotekę Nintendo Switcha w 2020 roku.

Należy na pewno wspomnieć, że Nintendo od początku premiery hybrydowej konsoli wspiera deweloperów niezależnych, którzy mogą liczyć na promocję na podobnych wydarzeniach. Deweloperzy otrzymują darmową reklamę, dzięki której ich projekty mają okazje trafić do graczy z całego świata.

Indie World rozpocznie się o 19:00.

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube.com

Tagi: indie world nintendo indie world