Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2019 23:00
Wiedźmin x Yennefer
5239V

Wiedźmin od Netflix na nowych scenach. Platforma pokazuje walkę z pierwszą bestią

„Wiedźmin” właśnie otrzymał bardzo interesujące materiały, które pozwalają spojrzeć na nowe sceny z serialu. Na jednym z fragmentów zobaczycie w akcji Geralta ubijającego przerośniętego pająka. Całość wygląda nieźle.

„Wiedźmin” od Netflix to zdecydowanie jedna z najciekawszych premier grudnia 2019 roku. Platforma doskonale zdaje sobie sprawę z siły tej marki i systematycznie promuje serial – dzisiaj otrzymaliśmy trzy materiały, na których aktorzy opowiadają o swoich bohaterach.

To świetna okazja, by spojrzeć na nowe fragmenty z „Wiedźmina”, ponieważ twórcy pokazują wiele świeżych scen, podczas których mamy okazję poznać bliżej postacie. Szczególnie interesująco wygląda pokaz Geralta, ponieważ Henry Cavill nie tylko opowiada o Wiedźminie, ale zaprezentowano także kilka dynamicznych pojedynków.

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się świetnie. Nawet na takich fragmentach łatwo można wyczuć świetną atmosferę, dzięki której pokochaliśmy uniwersum Andrzeja Sapkowskiego – czy to w książkach czy to w produkcjach CD Projekt RED.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: fragmenty Netflix sceny Wiedźmin Wiedźmin Netflix