Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.10.2019 13:05
Half-life
1489V

Half-Life z promieniami słońca? Zobaczcie jak prezentuje się gra z technologią RTX

Jesteście ciekawi jak wyglądałby odświeżony Half-Life? Jeden z graczy udostępnił na swoim kanale materiał, w którym dodano technologię RTX do Half-Life.

Mimo, że Half-Life jest już pełnoletni, do produkcji nadal wracają gracze, którzy przeżyli z kultową serią niezapomniane chwile. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak mógłby wyglądać odświeżony Half-Life, macie teraz okazję obejrzeć materiał prezentujący pierwszą część serii z dzisiejszą technologią Ray Tracing.

Na kanale Vect0R pojawił się dosyć krótki materiał, prezentujący oryginalne fragmenty rozgrywki z nową wersją gry wzbogaconą o promienie słoneczne czy też liczne odbicia na broni. Różnica jest ogromna i każdy powinien ją zauważyć.

Co ciekawe, firma Nvidia parę tygodni temu opublikowała ofertę pracy, w której to zatrudniona osoba miałaby zajmować się tworzeniem nowych technologii do stworzonych już kultowych serii. Wychodzi na to, że jest minimalna szansa na graficzne odświeżenie Half-Life'a - nie wiadomo jednak, czy Valve wyrazi zgodę na oficjalne wypuszczenie projektu.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Gram.pl

Tagi: Gearbox Software half-life Sierra Entertainment