Iza Łęcka Iza Łęcka 19.11.2019 08:29
Half-Life Alyx
1507V

Half-Life: Alyx potwierdzone przez Valve. Firma zaprasza na prezentację

Czarny sen fanów Half-Life został potwierdzony. Zamiast Half-Life 3, a może nawet Half-Life 2.9, gracze zagrają w Half-Life: Alyx. Nowa produkcja przeznaczona jest wyłącznie dla gogli wirtualnej rzeczywistości.

Marka Half-Life zostanie już wkrótce wskrzeszona, jednak zapewne nie na taką reaktywację liczyli gracze. Valve potwierdziło prace nad Half-Life: Alyx – firma szybko reagując na wczorajszy przeciek, zapowiedziała prezentację nowej produkcji.

W czwartek odbędzie się pokaz Half-Life: Alyx  gra została określona przez Valve jako „flagowa gra VR” przeznaczona najpewniej wyłącznie na sprzęt korporacji odpowiedzialnej za Steam. Na więcej szczegółów musimy zaczekać dwa dni.

Wiadomość może zostać rozmaicie odebrana przez graczy, którzy od wielu lat czekają na pełnoprawną kontynuację i zapowiedź Half-Life 3. Valve jednak wciąż nie liczy do trzech, więc zainteresowani muszą zadowolić się tytułem przeznaczonym dla wirtualnej rzeczywistości.

Na naszej stronie w czwartek znajdziecie szczegółowe informacje o Half-Life: Alyx. Prawdopodobnie gra zostanie także zaprezentowana na grudniowym The Game Awards.

Na naszym portalu znajdziecie więcej informacji o The Game Awards 2019:

Źródło: Twitter

Tagi: Half Life Alyx Half-Life Half-Life: Alyx valve