Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.12.2019 16:57
Tokyo Mirage Sessions #FE Encore
625V

Tokyo Mirage Sessions #FE Encore na muzycznych zwiastunach

Odświeżona wersja Tokyo Mirage Sessions #FE z dopiskiem Encore, prezentuje wdzięki na muzycznych zwiastunach. Poznajcie świat i styl walki gwiazd popu!

Jeśli kiedykolwiek ciekawiło was, co by było gdyby dwie skrajnie odmienne marki japońskich gier RPG złączyły się w jedność, odpowiedzią na wasze pytanie będzie właśnie Tokyo Mirage Sessions #FE Encore!

Atlus postanowił dogadać się z Nintendo, dzięki czemu już na Wii U zobaczyliśmy jedyny taki crossover w swoim rodzaju, albowiem seria Shin Megami Tensei została połączona z cyklem Fire Emblem. Z tej wyjątkowej mikstury powstał bardzo dobry j-RPG poruszający temat... młodzieżowych gwiazd muzyki pop. Z naszego punktu widzenia jest to temat mocno oderwany od rzeczywistości, ale na Dalekim Wschodzie, coraz częściej trzeba poruszać ten problem społeczny.

W Japonii oraz Korei Południowej znaczna większość największych gwiazdorów muzycznych to zwyczajne dzieciaki, które niekiedy nie skończyły nawet liceum. Dlatego też Tokyo Mirage jest bardzo ciekawym i potrzebnym projektem, który doskonale łączy mechanikę walki z Fire Emblem, z merytoryczną głębią po SMT. W naszej recenzji oryginalnej wersji na Wii U wkleiliśmy grze solidne 8/10.

Zwiastun walki:

Zwiastun świata:

Warto zerknąć również na:

Źródło: Gematsu

Tagi: Atlus nintendo Tokyo Mirage Sessions #FE Encore