Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 07.12.2019 16:01
The Elder Scrolls: Legends
628V

The Elder Scrolls: Legends. Bethesda ogłasza wstrzymanie prac nad karcianką

Bethesda właśnie ogłosiła zawieszenie prac nad karcianką The Elder Scrolls: Legends. Zimowe rozszerzenie nie pojawi się na serwerach.

Obecny tydzień nie jest zbyt wesoły dla fanów karcianek. Parę dni temu, ogłoszono zakończenie prac nad rodzimym Gwintem na obecnej generacji konsol - Xboksie One oraz PS4 - co oznacza, że nie zawitają już większe aktualizacje na ów sprzęt, a funkcja cross-play'u zostanie wyłączona. Dodatkowo, CD Projekt Red oznajmił, że nie planują kontynuowania historii przedstawionej w produkcji Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. 

Kolejną złą informacją jest zaprzestanie pracy nad obszernymi aktualizacjami oraz przyszłymi rozszerzeniami. Oznacza to, że zapowiadane od dłuższego czasu zimowe rozszerzenie do The Elder Scrolls: Legends nie ujrzy światła dziennego. Pomimo tej decyzji, Bethesda nie ma zamiaru wyłączać serwerów, więc gracze mogą cieszyć się obecną zawartością, przeznaczoną dla pojedynczego gracza, jak i sieciowych potyczek. W grze mają nadal pojawiać się małe wydarzenia i nagrody. 

Twórcy w swoim wpisie na Reddicie dziękują fanom za wsparcie i czas spędzony z tytułem. W ramach podziękowań, Bethesda przygotowała paczkę kart, którą możemy odebrać po zalogowaniu się na swoje konto. Niestety, wydawca nie podał przyczyny zawieszenia prac nad karcianką.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Reddit

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios The Elder Scrolls: Legends