Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.12.2019 11:15
Fallout 76 nowości w grudniu
665V

Fallout 76 wciąż żyje. Zapowiedziano Świąteczny Event oraz nową paczkę poprawek

Bethesda nie zamierza uciekać z tonącego statku. Studio cały czas walczy, aby ich najnowszy Fallout przekuć w sukces. Pomóc w tym mają planowane na grudzień nowości. 

Fallout 76 okazał się ogromnym niewypałem, a krytyka napływała dosłownie z każdej możliwej strony. Wielu deweloperów chciałoby się odciąć od tak nieudanego projektu, ale nie Bethesda. Wygląda na to, że twórcy wciąż wierzę, że mogą uczynić z gry coś dobrego. Należy to pochwalić. 

Grudzień ma być całkiem bogatym miesiącem, pod względem zawartości przekazywanej w ręce graczy. Już 10 grudnia, a więc za trzy dni, pojawi się aktualizacja oznaczona numerem "16", która przyniesie techniczne poprawki. I choć nie mamy jeszcze pełnego zapisu łatki, to Bethseda zdradziła, że dodane zostaną przy tym nowe wybory na mapach Nuclear Winter oraz kolejne opcje dla prywatnych światów. 

Zaledwie dwa dni po tym, 12 grudnia, w grze rozpocznie się "Holiday Scorched Event", a więc specjalne świąteczne wydarzenie, w którym będziemy polować na przeciwników, ubranych w strój Mikołaja. Za każdego takiego zabitego wroga dostaniemy jeden świąteczny prezent do odpakowania. Jakość nagród będzie różna, ale bez wątpienia bardzo ciekawa. Wszystko potrwa do 26 grudnia bieżącego roku.

Jeśli potrzebowaliście zachęty, aby powrócić do tego zniszczonego świata, to wydaje się, że właśnie pojawia się dogodna okazja. Wygląda na to, że Bethesda zamierza dobrze zakończyć bieżący rok, aby z nowymi siłami wejść w kolejny. 

Więcej o tej grze przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://mp1st.com/news/fallout-76-next-patch-out-next-week-christmas-event-announced

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76