Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.12.2019 22:11
ghost of tsushima
1105V

Sony odświeża playlistę dla Ghost of Tsushima na oficjalnym kanale YouTube. Wkrótce nowe informacje?

Sony podgrzewa atmosferę wśród graczy oczekujących gry Ghost of Tsushima. Nowe materiały jeszcze w tym roku?

W przeciągu ostatnich tygodni nie dostaliśmy żadnych informacji dotyczących jednego z ostatnich "eksów" Sony na konsolę PlayStation 4. W październiku dowiedzieliśmy się, że gra ucieknie z gorącego okresu i zaliczy lekkie opóźnienie i docelowo pojawi się na rynku w drugiej połowie następnego roku.

Milczenie przerwał japoński gigant, który, możliwe, że w wyniku błędu swoich pracowników, odświeżył listę odtwarzania materiałów dotyczących Ghost of Tsushima na swoim oficjalnym kanale na platformie YouTube. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Sony nie przestało świętować swojego 25-lecia i ktoś przypadkiem odświeżył playlistę, ale może to również oznaczać, że trwają przygotowania do ogłoszenia transmisji na żywo, która mogłaby się odbyć przed galą The Game Awards 2019. 

Pikanterii dodaje fakt, że remake Resident Evil 3 nie pojawi się na TGA 2019 - co powiecie na live'a, w którym Sony zapowiada odświeżonego RE3 i dodatkowo serwuje nam nowe materiały związane z grą od studia Sucker Punch, odpowiedzialnego za Ghost of Tsushimę? Myślę, że takie zakończenie roku byłoby strzałem w dziesiątkę.

Warto przeczytać:

Źródło: PushSquare

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Sucker Punch