Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.12.2019 20:33
resident evil 3
1188V

Resident Evil 3 nie pojawi się na gali The Game Awards 2019

Osoba odpowiedzialna za tegoroczną galę The Game Awards dementuje plotki, które sugerowały pojawienie się remake'u Resident Evil 3 na wydarzeniu.

W sieci pojawiła się bardzo ciekawa wiadomość, z której wynika, że nie pojawią się żadne materiały związane z Resident Evil 3 Remake na tegorocznej gali The Game Awards. Na platformie Reddit wypowiedział się kanadyjski dziennikarz Geoff Keighley, odpowiedzialny za TGA 2019. 

Prawie potwierdzony remake Resident Evil 3: Nemesis nie pojawi się na gali, a sam gospodarz stwierdził, że nigdy nie planowano zapowiedzi ów gry na TGA 2019. 

Jesteśmy już pewni, że remake powstaje, dzięki zdjęciom, które wyciekły parę dni temu na serwerach PSN, więc kiedy możemy spodziewać się ogłoszenia tytułu? Rośnie prawdopodobieństwo, że oficjalna prezentacja odbędzie się przed The Game Awards 2019, czyli do 12 grudnia. Użytkownik ZhugeEX, który przewidywał w przeszłości zapowiedzi gier z wyprzedzeniem, oznajmił niedawno, że gra zostanie oficjalnie zapowiedziana przez Capcom przy pierwszym większym "wycieku", kiedy to deweloper nie będzie miał już możliwości zatajenia swojego projektu.

Warto zajrzeć na:

Źródło: PushSquare

Tagi: Capcom Eidos Interactive Resident Evil 3: Nemesis