Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2019 21:23
Resident Evil 3 Remake
1264V

Resident Evil 3 Remake dopiero na PS5 i Xbox Scarlett?

Fani serii Resident Evil od dawna czekają na Resident Evil 3 Remake, ale najnowsze przecieki nie zapowiadają szybkiej premiery. Jeden z informatorów jest przekonany, że gra trafi dopiero na PS5 i Xbox Scarlett... A to oznacza kilkanaście miesięcy czekania.

Powracający Resident Evil 2 to zdecydowanie jedna z najlepszych gier 2019 roku. Tytuł został przebudowany od podstaw i oferuje kawał wciągającej rozgrywki – twórcy nie bali się zmian i zapewnili znanej historii nowe życie.

Nie oznacza to jednak, że Capcom zamierza się śpieszyć i wkrótce opublikować Resident Evil 3 Remake. Tak przynajmniej twierdzi jeden z informatorów, który jako jeden z pierwszych informował o Resident Evil 2. Zdaniem Evil VR – nowy Resident Evil zadebiutuje dopiero w 2021 roku:

Capcom podobno nigdy nie planował przygotowania nowego Resident Evil na 2020 rok. Musimy oczywiście pamiętać, że Resident Evil 3 Remake naprawdę powstaje – wiadomość potwierdził nawet Eurogamer – ale wciąż nie wiemy, kiedy gra zostanie ujawniona.

Evil VR jest nawet przekonany, że na Resident Evil 8 zaczekamy sobie dobre kilka lat, bo na początek Japończycy zaserwują nam zestaw kotletów oraz jeden tajny projekt.

Zaciekawiła Cię ta wiadomość? Przeczytaj też:

Źródło: Twitter

Tagi: Resident Evil Resident Evil 3 Resident Evil 3 remake