Resident Evil 3 oficjalnie! Wyciek z PSN przedstawia grafiki z gry

News
8123V
Resident Evil 3 oficjalnie! Wyciek z PSN przedstawia grafiki z gry
Wojciech Gruszczyk | 03.12.2019, 14:26

Capcom najwidoczniej szykuje się do prezentacji Resident Evil 3. Pomimo zapewnień jednego z informatorów, na PlayStation Store pojawiły się oficjalne grafiki prezentujące grę!

Od kilku miesięcy czekamy na zapowiedź w pełni odświeżonego Resident Evil 3 i najwidoczniej pokaz gry odbędzie się w przeciągu najbliższych dni. Na PlayStation Store zostały już załadowane oficjalne okładki, więc możemy podejrzewać, że podczas prezentacji Capcom zaprosi graczy do składania zamówień przedpremierowych.

Mogę w tej sytuacji śmiało przypuszczać, że wczorajsze doniesienia dotyczące premiery na next-genach nie były prawdziwe... A za to ekipa VGC miała rację i tytuł musi znajdować się na ostatniej prostej. Prace nad produkcją są pewnie finalizowane i gra powinna zadebiutować na rynku w przeciągu następnych miesięcy – jeszcze przed premierą PS5 i Xbox Scarlett, by później zadbać o stosowne odświeżenie na nową generację.

Na przedstawionych materiałach widzimy w pełni odświeżone postacie i sama nazwa również wskazuje na kompletny remake – tak jak widzieliśmy w przypadku Resident Evil 2. Twórcy ponownie musieli zająć się każdą lokacją i zapewnią nam masę wrażeń.

Resident Evil 3 – to kiedy prezentacja?

Bardzo możliwe, że Resident Evil 3 zostanie zaprezentowany na The Game Awards lub Jump Festa, jednak ze względu na dzisiejszy przeciek – Capcom może przyspieszyć prezentację i opublikować zwiastun wcześniej. Nie możemy oczywiście tego potwierdzić, jednak jak widać... Wszystko zmierza w dobrym kierunku i w przeciągu następnego miesiąca poznamy już wszystkie szczegóły o oczekiwanego RE3.

Resident Evil 3 - oficjalne grafiki 1

Resident Evil 3 - oficjalne grafiki 2

Resident Evil 3 - oficjalne grafiki 3

Project Resistance to Resident Evil Resistance

PlayStation Store zdradził także ostateczną nazwę „Project Resistance”. Sieciowa produkcja również powinna zostać wkrótce zaprezentowana – zwiastun z rozgrywką zdradzi datę premiery i zaprosi graczy do kupowania „Resident Evil Resistance”? Brzmi jak plan...

Project Resistance to Resident Evil Resistance 1

Project Resistance to Resident Evil Resistance 2

Warto także spojrzeć na inne informacje o Resident Evil:

Źródło: Twitter

Komentarze (161)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych