Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2019 17:55
PS5 logo
7161V

PS5 zbliża się wielkimi krokami. Sklepy przygotowują graczy na zamówienia

PS5 zbliża się wielkimi krokami, więc pierwsze sklepy przygotowują graczy do składania oficjalnych zamówień przedpremierowych. Pre-ordery ruszą wkrótce, więc już w niedalekiej przyszłości poznamy dodatkowe informacje dotyczące PlayStation 5.

Przed premierą PS4 raczej nikt nie spodziewał się, że dostępność konsoli będzie bardzo mocno ograniczona. Później doczekaliśmy się premiery, rozpoczęły się walki i abstrakcyjne ceny na aukcjach internetowych. Chcecie tym razem tego uniknąć? Sony najwidoczniej tak.

PS5 – wkrótce złożycie zamówienie

W przeciągu kilku ostatnich godzin doszło do bardzo ciekawej sytuacji – amerykański BestBuy, brytyjski GAME, norweski Dustinhome oraz dwie holenderskie sieci Game Mania oraz Ned Game, wrzuciły na swoją stronę „powiadomienie o dostępności pre-ordera”. Brzmi to jak „zwiastun zwiastuna przed zwiastunem”, ale sytuacja podobno nie jest przypadkowa.

Sklepy mają wkrótce rozpocząć zbieranie zamówień przedpremierowych, by mieć pewność, że tym razem wszyscy zainteresowani otrzymają szansę kupienia next-gena w dniu premiery. Nikt raczej nie chce patrzeć na niezadowolonych klientów, którzy narzekają na producenta oraz sklepy, więc najwidoczniej ktoś postanowił w odpowiednim momencie zareagować.

PS5 – to jaka cena i kiedy premiera?

Nadal jednak nie znamy najważniejszych informacji: ostatecznej daty premiery oraz ceny. Jeden z informatorów jest przekonany, że konsola zadebiutuje w listopadzie, a jej cena zamknie się w około 2200 zł – wszystkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie. Na oficjalne szczegóły musimy zaczekać, jednak warto na pewno wspomnieć o pewnej ciekawostce... PSErebus jako jeden z pierwszych informował o nowej dacie premiery The Last of Us 2 i od dobrych kilku tygodni wrzuca do swoich wpisów hasztag „#25YearsOfPlay”, który jest od poniedziałku wykorzystywany przez Sony... Przypadek? Trudno w to uwierzyć.

Skusicie się na PS5 w dniu premiery?

Posiadacze PS4 powinni zainteresować także poniższe wiadomości:

Źródło: https://www.spieltimes.com/news/playstation-5-pre-order-notification-sign-ups-begin-across-multiple-retailers-in-various-regions/

Tagi: PlayStation 5 preorder PS5 Sony