Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2019 15:13
The Outlast Trials
1311V

The Outlast Trials zapowiedziane. Twórcy stawiają na nowy wymiar horroru

The Outlast Trials zostało oficjalnie zaprezentowane. Jest to nowa produkcja z uznanej serii horrorów, która jednak nie będzie bezpośrednią kontynuacją. Twórcy stawiają na nowy wymiar horroru i szykują widzów na „sranie w gacie z przyjaciółmi”.

The Outlast Trials to kolejna produkcja od studia Red Barrels, jednak deweloperzy nie postawili na bezpośrednią kontynuację świetnego Outlast 2. Celem najnowszej produkcji jest „pokazanie najbardziej przerażających potworów pochodzących z ludzkiego umysłu” i z głów deweloperów. Gra została umiejscowiona w tym samym uniwersum – dokładnie w samym środku Zimnej Wojny.

W The Outlast Trials mamy doświadczyć przerażających „prób”, które przeżyjemy samotnie lub z dwoma znajomymi – deweloperzy podkreślają, że nawet „sranie w gacie z przyjaciółmi” ma być przyjemnym doświadczeniem.

David Chateauneuf, współzałożyciel Red Barrels, wspominał o nowym doświadczeniu:

„Jesteśmy dumni, że możemy ujawnić tytuł i pierwszy obrazek z gry naszej wielkiej społeczności i fanom. Nasz zespół ciężko pracuje, tworząc nowe doświadczenie, które przyniesie strach i niepokój milionom graczy, niezależnie od tego, czy przechodzą przez eksperymenty sami, czy z przyjaciółmi.”

Sytuacja jest interesująca, bo chociaż deweloperzy mówią o nowym doświadczeniu, na zdjęciach widzimy gogle, to jednak produkcja nie zmierza na gogle do wirtualnej rzeczywistości. Studio teraz tłumaczy sytuację w mediach społecznościowych. Zabrakło tutaj konkretów.

Zobaczcie pierwszy art z gry:

The Outlast Trials grafika

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: outlast The Outlast Trials zapowiedź