Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2019 17:29
Outlast 3
939V

Outlast 3 może zostać wkrótce zaprezentowany. Red Barrel opublikowało tajemniczą zajawkę

Studio Red Barrels szykuje się do ogłoszenia. Twórcy opublikowali tajemniczą grafikę, która powinna zwiastować zapowiedź nowego horroru. Zespół w podobny sposób zaprezentował kontynuację Outlast.

Kanadyjskie Red Barrel zostało założone w 2011 roku i w zespole znajdują się byli pracownicy Ubisoftu, którzy rozwijali Tom Clancy's Splinter Cell oraz Prince of Persia: The Sands of Time. Twórcy dotychczas pracowali wyłącznie nad serią Outlast.

W 2013 roku zadebiutował Outlast, po roku zagraliśmy w dodatek Outlast: Whistleblower, a już w 2017 roku odbyła się premiera Outlast 2. Studio od dwóch lat pracuje nad tajemniczym projektem, który wkrótce zostanie zaprezentowany.

Twórcy opublikowali na Twitterze pierwszą zajawkę i zapowiedzieli prezentację. Aktualnie brakuje konkretów, jednak bardzo możliwe, że projekt jest związany ze wspomnianym uniwersum – sugeruje to między innymi kolorystyka plakatu.

Bliźniaczą sytuację widzieliśmy przed zapowiedzią Outlast 2. Studio na początku opublikowało kilka zajawek, by następnie ujawnić nowy horror.

Red Barrel może w dobry sposób wykorzystać sytuację związaną z pojawieniem się ich ostatniego horroru w PlayStation Plus. Jak wiadomo Outlast 2 będzie dostępne w PS Plus od przyszłego tygodnia, więc może w tym czasie zobaczymy pełną prezentację gry?

Outlast 3 teaser

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: outlast Outlast 2 outlast 3 red barrels