Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2019 15:40
James Bond No Time To Die 1
1594V

James Bond błyszczy. Obsada No Time To Die na plakatach

Plakaty „No Time To Die” przygotowują widzów na pełny zwiastun nowej przygody Jamesa Bonda. Na prezentacji pojawiają się między innymi główny bohater, jego przeciwnik oraz oczywiście nie mogło zabraknąć pięknych kobiet.

Na premierę „No Time To Die” przyjdzie nam zaczekać do 2020 roku, jednak nowa przygoda Jamesa Bonda zostanie zaprezentowana już jutro. Widzowie mogą liczyć na pełny zwiastun, którego premiera została poprzedzona serią ładnych plakatów.

Na materiałach nie brakuje głównego bohatera, ale możemy także spojrzeć na między innymi Ramiego Maleka, który tym razem wcieli się w Safina – Barbara Broccoli (producentka filmu) zapowiedziała, że to on „dostanie się pod skórę Bonda”. Jest to nowy antagonista.

Universal Producent promuje także między innymi Lashanę Lynch, która według plotek zostanie 007 – po tym jak James Bond przeszedł na emeryturę i odpoczywa od wykonywania kolejnych misji dla Secret Intelligence Service.

Zwiastun „No Time To Die” zostanie opublikowany już jutro. Bardzo możliwe, że to właśnie ten materiał odpowie na wiele pytań i pozwoli widzom w spokoju oczekiwać na nadciągającą premierę. Film trafi do kin w kwietniu.

No Time To Die plakat 1

No Time To Die plakat 2

No Time To Die plakat 3

Na naszym serwisie przeczytacie również inne teksty poświęcone filmom i serialom:

Źródło: Twitter

Tagi: james bond No Time to Die plakty