Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2019 18:13
Resident Evil 3 Remake
2161V

Resident Evil 3 Remake jeszcze w grudniu? Capcom szykuje się do zapowiedzi przynajmniej jednej gry

Capcom pod koniec roku chce zaprezentować coś nowego. Firma ma przedstawić przynajmniej jedną produkcję na zbliżającej się imprezie i najwidoczniej w tym wypadku możemy liczyć na pokaz głośnych tytułów.

W ostatnich dniach kilku informatorów potwierdziło prace nad Resident Evil 3 Remake. Tytuł ma podobno zostać zaprezentowany wkrótce, ponieważ premiera horroru odbędzie się w 2020 roku. Mogliśmy sądzić, że produkcja zostanie pokazana na zbliżającym się The Game Awards (identycznie jak nowy Resident Evil 2), ale Capcom może zdecydować się na inny scenariusz.

Ryokutya2089 informuje: Capcom przyjedzie na Jump Festa 2020 (21-22 grudnia) z aż czterema produkcjami i dwie gry mogą być zaprezentowane na tej imprezie. Z pewniaków zainteresowani zagrają w Mega Man Zero/ZX Legacy Collection i Monster Hunter World: Iceborne.

Capcom ma pokazać „co najmniej jedną nową grę”, która będzie grywalna, więc możemy mieć pewność, że prace nad tytułem znajdują się na ostatniej prostej – pasuje to do plotek, według których Resident Evil 3 Remake ma trafić na rynek w przyszłym roku. Może to być oczywiście inna propozycja, ale według doniesień – mamy szykować się na coś naprawdę dużego.

Więcej o serii Resident Evil przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://gematsu.com/2019/11/unannounced-capcom-titles-to-be-playable-at-jump-festa-2020

Tagi: Capcom Resident Evil resident evil 3 resident evil 3 remake