Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2019 22:30
Project Resistance Resident Evil
718V

Project Resistance na rozgrywce. Resident Evil w sieciowym wydaniu dla 5 graczy

Capcom przygotowuje się na premierę sieciowego Resident Evil. Najnowszy gameplay z Project Resistance pokazuje zmagania pięciu graczy, w których śmiałkowie muszą zmierzyć się z licznymi przeciwnikami serwowanymi przez mistrza gry.

Capcom nadal nie zdradził planów dotyczących rozwoju marki Resident Evil, ale zanim usłyszymy o pełnoprawnej kontynuacji lub oczekiwanym kotlecie, gracze otrzymają szansę sprawdzenia sieciowego Project Resistance.

Wydawca za sprawą NeoBards Entertainment przygotowuje produkcję, w której czwórka graczy zmierzy się z „mistrzem gry”. Mastermind będzie obserwował zdarzenia zza kamer, następnie ustawi kilka pułapek, wrzuci do lokacji kolejne potwory, by w ostateczności wcielić się w Tyranta T-103.

Nadal nie jestem przekonany, czy taki gameplay zostanie ciepło przyjęty przez oddanych fanów serii, ale jak widać Project Resistance wciąż powstaje. Warto zwrócić uwagę na poniższy materiał, ponieważ pierwszy raz mamy okazję spojrzeć na pełną rozgrywkę prezentującą wydarzenia z perspektywy pięciu graczy.

Premiera sieciowej propozycji odbędzie się w 2020 roku.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o serii Resident Evil:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom NeoBards Entertainment Project Resistance resident evil