Iza Łęcka Iza Łęcka 03.12.2019 11:00
Netflix Canal+
2855V

Netflix i Canal+ rozpoczynają współpracę w Polsce. Netflix na 12 miesięcy za darmo

Canal+ ogłosił wszystkie szczegóły wielkiej współpracy z platformą Netflix. Widzowie mogą otrzymać dostęp do zawartości streamingowego giganta nawet na 12 miesięcy za darmo. Firmy przedstawiły wspólny pakiet.

O wspólnym podbijaniu rynku przez Netflix i Canal+ wiemy nie od dzisiaj. Na początku francuskie oddziały obu firm nawiązały współpracę, która jednak zostanie rozbudowana także o polski rynek. Widzowie w ramach jednego pakietu otrzymają dostęp do najlepszych seriali i filmów, sportu na żywo, produkcji własnych CANAL+ i Netflix, polskich i międzynarodowych hitów prosto z kina oraz technologii 4K.

Netflix na 12 miesięcy za darmo?

Widzowie mogą skorzystać w Polsce z trzech pakietów. Najdroższy nazwany Superpremium 4K z Netflix oferuje dostęp do Netflixa Premium (odtwarzanie na 4 ekranach jednocześnie w jakości 4K) aż na 12 miesięcy w prezencie. Cena abonamentu z subskrypcją Netflix przez pierwsze 12 miesięcy wyniesie w promocji 139,99 zł/mies (po 12 miesiącach 182,99 zł/mies.).

Klienci w tym wypadku otrzymają dostęp do 180 kanałów telewizyjnych, w tym m.in. 10 kanałów z rodziny CANAL+, kanał CANAL+ 4K Ultra HD, kanały HBO, HBO GO, Eleven, a także kanały Polsat Sport Premium z meczami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA,  oraz dekoder 4K UltraBOX+ z wygodnym dostępem do usługi Netflix.

Netflix i Canal+ szczegóły oferty

Korporacje przygotowały również dwa dodatkowe pakiety: Comfort+ z CANAL+ i Netflix oraz Extra+ z CANAL+ i Netflix – w ramach ofert abonenci otrzymają od CANAL+ dostęp do Netflixa Standard (odtwarzanie na 2 ekranach jednocześnie w jakości HD) w prezencie na 6 miesięcy.

Obie propozycje są stosunkowo tańsze, jednak będzie istniała możliwość skorzystania z mniejszych pakietów: odpowiednio 131 i 168 wyselekcjonowanych kanałów (w tym 10 kanałów CANAL+) w cenach 89,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 132,99 zł/mies.) oraz 99,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 142,99 zł/mies.).

Umowa z Canal+ zostanie zawarta na 24 miesiące, a abonenci, dopłacając dodatkowe 9 zł/mies., będą mogli w dowolnym momencie zmienić ofertę Netflixa z opcji Standard na Premium.

Połączenie ofert Netflixa z Canal+ zostało zapowiedziane przez Edytę Sadowską, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalną CANAL+ w Polsce:

"Zgodnie z zapowiedziami łączymy dziś Netflixa ze światem CANAL+, tworząc dla naszych abonentów najlepszą i najpełniejszą na polskim rynku ofertę dostępu do treści na żywo i na żądanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego partnerstwa, które umacnia nas na pozycji lidera dostawcy treści premium."

Rene Rummel-Mergeryan, Dyrektor biznesowy Netflixa, podkreślił korzyści dla klientów płynące z zawartej współpracy:

"Nigdy wcześniej polscy klienci nie mogli w tak łatwy sposób skorzystać z dostępu do treści  z CANAL+ i Netflix razem, na jednej platformie, od jednego dostawcy i w tak atrakcyjnej cenie. Cieszymy się, że znaleźliśmy partnera w CANAL+, który tak jak my zawsze stawia interesy i wygodę klientów na pierwszym miejscu."

Interesujesz się filmami i serialami? Zachęcamy także do naszych innych tekstów:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: abonament canal plus canal+ Netflix