Iza Łęcka Iza Łęcka 03.12.2019 11:42
Star Wars Battlefront 2 Celebration Edition
1732V

Star Wars Battlefront 2 Celebration Edition wyciekło przed prezentacją. Gra z nową zawartością

DICE pragnie uczcić premierę zbliżającego się „Star Wars 9” przygotowując Star Wars Battlefront 2 Celebration Edition. Deweloperzy nie otrzymali szansy, by zaprezentować grę, gdyż szczegóły wydania zostały znalezione przez fanów serii Gwiezdne wojny.

Premiera Star Wars: Battlefront II (2017) odbyła się w listopadzie 2017 roku, ale gra wciąż angażuje fanów Star Wars. DICE wykorzystując sytuację, opracowało Celebration Edition. Pakiet nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany przez Electronic Arts, jednak szczegóły powinny zostać ujawnione w najbliższym czasie.

Star Wars Battlefront 2 Celebration Edition to kompletne wydanie gry zawierające wszystkie wcześniej wydane i nadciągające aktualizacje (do czasu wsparcia produkcji) oraz wszystkie skórki dla bohaterów, żołnierzy, linie dialogowe, cieszynki oraz całą zawartość, która wcześniej została udostępniona przez deweloperów. Dodatkowo od 20 grudnia gracze otrzymają dostęp do zawartości inspirowanej filmem „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”.

Tytuł został już odnotowany przez Sony na rozpisce nowości z PlayStation Store, więc już w tym tygodniu gracze będą mogli złożyć zamówienia przedpremierowe – nie poznaliśmy ceny, ale możemy śmiało przypuszczać, że gra będzie kosztować około 200 zł.

Star Wars Battlefront 2 specjalne wydanie okładka 1

Więcej o serii Star Wars przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://wccftech.com/star-wars-battlefront-2-celebration-edition-leaks/

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II (2017)