Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2019 22:00
Game Booster
1279V

Game Booster to żelowy napój dla graczy. Polepsza koncentracje i ułatwia wielogodzinne sesje

Już w tym tygodniu w pierwszym kraju pojawi się Game Booster, czyli napój przygotowany specjalnie dla graczy. Ekstrakt zamknięty w tubce ma poprawić wydajność podczas rozgrywki i ułatwić wielogodzinne sesje.

W tym tygodniu na japońskim rynku zadebiutuje Game Booster. Są to specjalne tubki dla graczy pełne żelowego soku opracowane we współpracy z profesjonalnymi graczami – ich celem jest zwiększenie („BOOST”) naszych możliwości podczas rozgrywki.

Game Booster zapewni zrównoważone dostarczanie energii dla osób, które będą przez dłuższy czas w pewnej aktywności – czy to sportowej czy też gamingowej. Propozycja według informacji prasowej została przygotowana dla wszystkich graczy – niezależnie od posiadanego sprzętu (PC, automaty, smartfony, konsole).

Produkt jest przeznaczony dla sympatyków rozgrywki, którzy szykują się na wielogodzinne sesje, ponieważ Game Booster pozwoli im pozostać w pełnej koncentracji przez wiele godzin. Aktualnie nie potwierdzono, czy tubki będą dostępne w Europie.

Game BoosterWarto spojrzeć:

Źródło: https://www.famitsu.com/news/201912/02188126.html?fbclid=IwAR1hSP2gwuXW5TOH3Q4sPplJeH69S5fDp0w386QtyJxqKimRN0lt4_0l47Y

Tagi: Game Booster napój napój dla graczy