Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.12.2019
PlayStation Plus vs. Games With Gold - Grudzień 2019
1874V

PlayStation Plus vs. Games With Gold - Grudzień 2019

Już za kilka dni pobierzemy gry z PS Plusa i Games with Gold, więc warto sprawdzić, co dokładnie przygotowali specjaliści z Sony oraz Microsoftu. Tym razem jesteśmy świadkami ciekawego starcia, więc jak zawsze zapraszamy naszą społeczność do wybrania lepszej propozycji.

PlayStation Plus 

Games with Gold 

Titanfall 2
- Rok premiery: 2016
- Średnia ocen: 89%
 
Monster Energy Supercross – The Official Videogame
- Data premiery: 2018
- Średnia ocen: 67%


 

 

 

 

 

Insane Robots (XOne)
- Rok premiery: 2018
- Średnia ocen: 87%
 
Jurassic World Evolution (XOne)
- Rok premiery: 2018
- Średnia ocen: 76%
 
Toy Story 3 (XOne+X360)
- Rok premiery: 2010
- Średnia ocen: 76%
 
Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD (XOne+X360)
- Rok premiery: 2013
- Średnia ocen:  73%


WOJTEK: Nie spełniły się plotki dotyczące Kratosa, ale zamiast tego posiadacze PS4 mogą zagrać w Titanfall 2. To zdecydowanie jedna z perełek tej generacji, która nie otrzymała odpowiedniego rozgłosu. Gra powinna osiągnąć lepsze wyniki... A zamiast tego Respawn w kolejnych 12 miesiącach będzie rozwijać głównie Apex Legends. Choć bardzo lubię ten Battle Royale, to jednak Tytany darzę większą miłością. Z drugiej strony? Bardzo przyjemne Jurassic World Evolution i pozytywne Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD. Reszta mnie specjalnie nie interesuje i w sumie mam spory problem. Rozum mówi remis, ale serce jest jednak jedno...

W konsekwencji tym razem wybieram… PlayStation Plus


IGOR: Plotki dotyczące świątecznego plusa wydawały się bardzo obiecujące, co nakręciło graczy na God of Wara. Mimo tego, że Kratos nie zagościł w ofercie Sony, Titanfall 2 wydaje się być bardzo dobrym zastępstwem! Nie dość, że dostajemy genialnego singla to ożywione serwery, zapewnią multi drugie życie.

Obóz Microsoftu oferuje zaś dwie naprawdę ciekawe produkcje, które trafiają akurat w moje gusta. Uwielbiam strategie i świat dinozaurów, więc Jurassic World Evolution jest jak dla mnie świetną propozycją. A z racji tego, że mentalnie nadal mam jakieś 5-6 lat, jaram się gierką na bazie Toy Story 3.

Właśnie dlatego w tym miesiącu wybieram: Games with Gold.


KAJETAN: Ta rywalizacja od kilku miesięcy wygląda niczym pojedynek emerytów wagi lekkiej. Brakuje grzmotów, sił i większego zaangażowania. Choć powtarzam to miesiąc w miesiąc, to pozwolę sobie zrobić to ponownie- jestem w stanie usprawiedliwić Xboksa, natomiast PlayStation powinno przykładać się do tych gier zdecydowanie bardziej. Nastały czasy, w których Epic Games Store rozdaje lepsze tytuły za darmo, niż konsolowi hegemoni w ramach abonamentu (tak, wiem, to tylko dodatek do Internetu). Niemniej, chyba bardziej przemawia do mnie oferta Microsoftu. Przypomnę sobie w ostateczności Toy Story 3 i sprawdzę ten Jurassic World Evolution.

W związki z tym mój głos oddaję na Games With Gold.

 

Standardowo na koniec zapraszam Was do wybierania najciekawszej oferty! 

Tagi: games with gold gwg playstation plus ps plus