Paweł Matyjewicz Paweł Matyjewicz 02.12.2019 12:29
The Mandalorian
888V

The Mandalorian. Reżyser VIII epizodu gwiezdnej sagi chciałby pracować przy drugim sezonie serialu

The Mandalorian jest obecnie jednym z kluczowych tematów nie tylko wśród fanów Gwiezdnych Wojen, ale fantastyki ogólnie. Jak się okazuje, nawet reżyser jednego z kinowych epizodów chciałby pracować w przyszłości nad kontynuacją serialu.

Najbardziej rozchwytywany obecnie serial fantastyczny? Wszystko na to wskazuje i nie jest to zasługa jedynie małego Yody. The Mandalorian znajduje się w zasadzie na półmetku i jest chwalony niemal ze wszystkich stron. Sam Rian Johnson - reżyser ósmego epizodu gwiezdnej sagi, Ostatniego Jedi - oznajmił w jednym z ostatnich wywiadów, że chętnie wziąłby udział w produkcji drugiego sezonu serialu. Ten, jak wiadomo, powstanie na pewno, o czym z kolei oznajmił sam Favreau podczas konferencji prasowej. Prace podobno już trwają.

My niestety nie możemy w pełni cieszyć się serią, gdyż platforma Disney+ nie zadebiutowała jeszcze oficjalnie w naszym kraju. Nie jest znana również data premiery, choć prawdopodobnie nie nastąpi ona do marca 2020 roku. Jedno jest pewne - jest na co czekać.

Jeśli mieliście okazję obejrzeć dostępne już odcinki The Mandalorian, dajcie znać, jak Wam się podobały. Baby Yoda w komentarzach jak najbardziej wskazany.

Warto przeczytać:

Źródło: https://comicbook.com/

Tagi: baby yoda star wars The Mandalorian