Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2019 20:09
The Mandalorian najczęściej piraconym serialem 2019
3651V

The Mandalorian najczęściej piraconym serialem 2019 roku. Disney+ ma duży problem z hakerami

Disney+ nie jest dostępny globalnie, więc fani Gwiezdnych wojen szukają różnych sposobów na dorwanie się do świetnie ocenianego serialu. Gdy VPN-y zawodzą, a znajomi nie chcą użyć konta, nadszedł czas na sięgnięcie po mniej legalny sposób na zobaczenie serialu.

Disney+ zadebiutował w wybranych krajach i była to bardzo zaskakująca decyzja. Disney jednak musiał liczyć się z ogromnym zainteresowaniem swoją usługą, która jednak nie jest dostępna dla wszystkich potencjalnych klientów. W rezultacie widzowie muszą sobie radzić i wracają do Torrentów.

The Mandalorian najchętniej ściąganym serialem

„The Mandalorian” zbiera świetne oceny, więc sympatycy serii Star Wars nie zamierzają czekać do 31 marca (premiera w wybranych, europejskich krajach) i decydują się na nielegalne pobieranie serialu. Portal TorrentFreak potwierdza, że produkcja Disneya jest najczęściej piraconym serialem 2019 roku.

Sytuacja jest o tyle kłopotliwa, że widzowie chcą płacić za dostęp do Disney+, ale muszą czekać... Niestety, życie fanów nie jest łatwe ze względu na potencjalne spoilery, więc w Sieci nie brakuje opinii, według których „Disney zmusza do piracenia serialu”

Korporacja oczywiście nie zmienia planów, chce dopiero w przyszłym roku zaoferować usługę w następnych krajach, więc możemy podejrzewać, że kolejne oryginalne projekty Disney+ również będą rozchwytywane przez Torrenty.

Disney+ ma problem z hakerami

Konta do Disney+ okazały się łakomym kąskiem dla hakerów, którzy chętnie dobierają się do haseł użytkowników. Według najnowszego raportu tysiące klientów Disney+ straciło dostęp do usługi, a ich konta wylądowały na licznych aukcjach. Zainteresowani mogą teraz nabyć przepustkę do platformy Disneya za około 10 dolarów.

Trzeba przyznać, że nigdy nie byliśmy świadkami takiej sytuacji – klienci chcą płacić, firma im nie pozwala, więc zainteresowani ściągają serial lub kupują nielegalne konta...

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: https://torrentfreak.com/disney-launched-and-pirates-love-it-especially-mandalorian-191113/

Tagi: Disney disney plus disney+ hakerzy the mandalorian torrenty