Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.12.2019 08:45
Crusader Kings III aktualizacja wideo
448V

Crusader Kings III się rozwija. Twórcy udostępniają listopadową aktualizację w formie wideo

Wyczekiwana trzecia część Crusader Kings jest stale rozwijana, co twórcy dokumentują na materiałach wideo. Do Sieci trafił kolejny, który podsumowuje listopadowy proces.

Crusader Kings III zapowiada się niezwykle obiecująco. Gra została przedstawiona zaledwie miesiąc temu, a od tamtego czasu dość cyklicznie otrzymujemy nowe materiały związane z procesem jej tworzenia. Paradox Interactive chce pokazywać fanom, że twórcy się nie obijają

W Internecie pojawił się właśnie najnowszy materiał, który zatytułowano "Listopadową Aktualizacją". Główną postacią w filmie jest Rodrigue Delgue, osoba odpowiedzialna za kontakt ze społecznością. Cykl ma obejmować comiesięczne podsumowania z postępów, jakie udało się osiągnąć przy pracach nad grą.

Jest to bez wątpienia świetna okazja, aby jeszcze przed premierą zrozumieć mechaniki, jakie będą w niej panowały. Sam projekt oczywiście nie będzie należała do najprostszych. Wspomniał o tym swego czasu reżyser projektu, Henrik Fahraeus:

Crusader Kings III to wielki średniowieczny symulator, gdzie masz pełną dowolność w kwestii władzy. Co tylko wymyślisz- ale bynajmniej nie bez wyzwań! Obserwowanie rosnącej popularności poprzedniej części było niezwykle satysfakcjonujące [...]. Teraz mamy szansę dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców!

Niestety nie znamy jeszcze dokładnej premiery rzeczonej strategii, ale możemy śmiało spekulować, iż założenie odnośnie do debiutu w przyszłym roku, jest jak najbardziej realne

Lubisz gry strategiczne? Zajrzyj też tutaj:

Źródło: YouTube

Tagi: Crusader Kings III Paradox Development Paradox Interactive