Iza Łęcka Iza Łęcka 18.10.2019 10:58
Crusader Kings 2 rycerz z okładki
475V

Crusader Kings 2 za darmo. Paradox może szykować się do zapowiedzi Crusader Kings 3

Paradox Interactive jeszcze przed startem własnej imprezy zaprasza wszystkich graczy na sprawdzenie Crusader Kings 2. Gra przeszła na model biznesowy free-2-play, co najprawdopodobniej nie jest przypadkiem. Deweloperzy mają wkrótce ujawnić Crusader Kings 3.

W najbliższy weekend odbędzie się PDXCON – jest to specjalna impreza Paradox Interactive, na której twórcy chwalą się tym, co mają najlepsze: przedstawiają produkcje, prezentują nowe fragmenty rozgrywek oraz zwiastuny, a nawet pokazują gry od zaprzyjaźnionych zespołów deweloperskich pracujących dla firmy.

To właśnie z tej okazji na Steam ruszyła specjalna promocja na gry Paradox Interactive, dzięki której w lepszej cenie kupicie między innymi:

  • BattleTech - 48,61 zł
  • Hearts of Iron IV - 57,19 zł
  • Stellaris - 35,74 zł
  • Cities: Skylines - 26,99 zł
  • Surviving Mars - 36,71 zł
  • Europa Universalis IV - 35,74 zł

Co więcej Crusader Kings 2 przeszło na model biznesowy free-2-play, więc teraz każdy gracz na PC może zapoznać się ze strategią, która w 2012 roku zebrała oceny na poziomie 82%. Gra została rozszerzona przez kilka dodatków – te kupicie we wskazanej promocji.

Zgodnie z plotkami z ubiegłego miesiąca, Paradox Interactive jest już gotowe do pokazania Crusader Kings 3, które jednak potrzebuje jeszcze czasu na doszlifowanie. Twórcy wykorzystując promocję na drugą część mogą przypomnieć o serii i zachęcić graczy, by później zaprezentować zainteresowanym pełnoprawną kontynuację.

Na naszym serwisie polecamy także:

Źródło: https://store.steampowered.com/sale/pdxcon/

Tagi: Crusader Kings II: Mroczne Wieki Paradox Development Paradox Interactive