Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.11.2019 08:45
Darksiders Genesis Strife zwiastun
1022V

Darksiders Genesis imponuje na nowym materiale. Poznajcie postać Strife'a

Najnowszy spin-off serii Darksiders zapowiada się bardzo obiecująco. Potwierdza to świeży zwiastun, który w założeniu ma przedstawić nam lekko enigmatyczną postać Strife'a.

Darksiders Genesis zbliża się wielkimi krokami. Już w nadchodzącym tygodniu pierwsi nabywcy będą mogli spróbować swoich sił w pobocznej odsłonie cyklu wydawanego przez THQ Nordic. Publikowane materiały pozwalają liczyć na wyjątkowo przyjemną rozgrywkę!

Największą innowacją w tej części będzie oczywiście zmiana perspektywy. Dostaniemy możliwość sterowania naszym bohaterem w rzucie izometrycznym, co choć ryzykowne, zdaje się dobrym ruchem ze strony twórców. Nie będzie to jednak jedyna nowość. Pierwszy raz w historii serii dostaniemy szansę sterowania Strifem

Nie jest więc zaskoczeniem, iż wydawcy zdecydowali się nam go bliżej przedstawić. Najnowszy zwiastun pozwala nam rzucić okiem na model postaci, mowę ciała oraz to, jak wypada w ferworze walki. W tym pomagają mu oczywiście niezastąpione "Miłosierdzie" i "Odkupienie", a więc jego dwa bliźniacze pistolety.

Całe mnóstwo akcji upchane w zaledwie minucie filmu. I jeśli ostatecznie przekonało Was to do produkcji, to jej premiera będzie miała miejsce dzień przed Mikołajkami- 5 grudnia 2019 roku

Chcesz bliżej poznać ten tytuł? Sprawdź też:

Źródło: YouTube

Tagi: Airship Syndicate Darksiders Genesis THQ Nordic