Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.11.2019 08:45
Darksiders Genesis materiał z rozgrywki
834V

Darksiders Genesis. Długi materiał z gry zwiastuje świetną, brutalną przygodę

Dzięki redakcji IGN, dane nam jest obejrzeć pierwsze 16 minut z fabuły nowej, pobocznej gry cyklu Darksiders. Trzeba przyznać, że ta zapowiada się wyjątkowo dobrze. 

Darksiders Genesis wygląda na niezwykle ciekawy spin-off uznanej serii. Po ledwie przeciętnym przyjęciu Darksiders III (MetaCritic: ~66%), twórcy chcą rzucić nowe światło na serię i wiele wskazuje na to, że może im się to udać. 

Wczoraj otrzymaliśmy klimatyczny zwiastun nadchodzącego spin-offu, który ma mieć miejsce przed wydarzeniami znanymi z głównej serii gier. Teraz możemy obejrzeć także pierwsze 16 minut z rozgrywki w trybie fabularnym. Izometryczna przygoda robi wrażenie. 

W produkcji dane nam będzie wcielić się dwóch znanych bohaterów, którymi są War oraz Strife. Przy czym druga postać debiutuje jako grywalna. Historia zapowiada się niezwykle intrygująco, a widok z góry zdaje się dobrym odświeżeniem dla serii. Jeśli tylko całość okaże się tak pozytywna, jak pierwsze kilkanaście minut, to być może uda się zażegnać złe wrażenie po trzeciej części trylogii. 

Tytuł ten zadebiutuje na PC oraz Google Stadia już 5 grudnia bieżącego roku. Posiadacze konsol PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch muszę się uzbroić w cierpliwość i zaczekać do 14 lutego 2020.

Więcej o tym tytule na naszym portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: Airship Syndicate Darksiders: Genesis THQ Nordic