Iza Łęcka Iza Łęcka 22.10.2019 07:32
Darksiders Genesis
950V

Darksiders Genesis na rozbudowanym zwiastunie. Studio potwierdza datę premiery

THQ Nordic pokazało rozszerzony materiał promujący Darksiders Genesis. Gra zadebiutuje w grudniu, co będzie jedną z ostatnich dużych premier przed końcem roku. Najnowszy zwiastun przedstawia głównych bohaterów.

THQ Nordic nie rezygnuje z marki Darksiders, chociaż najnowsza produkcja nie będzie pełnoprawną kontynuacją ostatniej przygody Furii. Nad produkcją nie czuwa Gunfire Games (twórcy poprzednich odsłon), a wydawca zaprosił do współpracy Airship Syndicate. Zespół odpowiedzialny za Battle Chasers: Nightwar otrzymał szansę na zaprezentowanie prequelu pierwszej odsłony – nad tytułem pracuje część ekipy odpowiedzialnej za dwie pierwsze gry z serii.

Najnowszy zwiastun Darksiders Genesis przedstawia dwóch głównych bohaterów. Waśń i Wojna muszą wyeliminować armię powołaną przez Lucyfera, gdyż tylko po wybiciu demonicznych mistrzów można zakończyć misję i przywrócić równowagę na wieki.

Prezentacja stanowi rozbudowany trailer, którym THQ Nordic zapowiedziało grę, jednak spełnia swoje zadanie, ostatecznie potwierdzając datę premiery. Darksiders Genesis będzie dostępne na PC/Stadii od 5 grudnia, a edycja na PlayStation 4 i Xboksa One trafi do graczy 14 lutego 2020 roku. Można jedynie żałować, że nie wszyscy gracze zapoznają się z tym tytułem przed końcem roku, bo już w lutym produkcja będzie rywalizować z wieloma dużymi premierami.

Więcej o Darksiders: Genesis przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Airship Syndicate Darksiders: Genesis THQ Nordic