Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.10.2019 09:25
Minecraft Flight Simulator świat gry
1034V

Microsoft Flight Simulator. Twórcy opisują świat przedstawiony w grze

Świat w nadchodzącej grze Microsoftu ma być wyjątkowo imponujący. W najnowszym odcinku "dzienniczka twórczego", autorzy gry opisują proces jego kreowania. 

Microsoft Flight Simulator to niezwykle ambitny projekt od Xbox Game Studios, który ma być zupełnie nowym startem dla kultowej marki symulatorów. Gra zadebiutuje już w przyszłym roku na PC oraz Xbox One i bez wątpienia przyciągnie całe zastępy fanów tego typu rozrywki. 

Jednym z elementów, które będą działać jak magnes, jest świat stworzony na potrzeby gry. Ten ma być ogromny, otwarty i świetnie odwzorowany względem realnego. O pracach nad nim możemy posłuchać w najnowszym, premierowym odcinku "Feature Discovery Series".

Twórcy zdradzają w nim, w jaki sposób implementowali przeróżne elementy do projektu i słuchając całego procesu związanego z tworzeniem świata, rzeczywiście czuć rozmach, z jakim go kreowano. W obecnym momencie gra wciąż znajduje się we wczesnej fazie rozwoju - dokładniej rzecz biorąc, trwają techniczne testy wersji alfa.

Drugi epizod serii zadebiutuje już 17 października, więc nie będziemy musieli na niego długo czekać. Nie wiemy jeszcze, jaki temat będzie poruszał, ale nie ma wątpliwości, że jeśli wypadnie jak pierwszy, to warto będzie poświęcić te kilka minut na jego analizę! 

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: Microsoft Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios