Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2019 20:37
Final Fantasy VII Remake Aerith
1097V

Final Fantasy VII Remake z alternatywną okładką w Europie. Twórcy słuchają opinii fanów i pokazują Aerith

Square Enix postanowiło pozytywnie zareagować na opinie fanów i Final Fantasy VII Remake trafi na Zachód z dwoma okładkami. Gracze otrzymają możliwość zmienienia grafiki, a na deser możemy spojrzeć na prezentację ataków Aerith.

Wielkimi krokami nadciąga premiera Final Fantasy VII Remake, ale Square Enix wciąż nie śpieszy się z promocją gry. Nadal otrzymujemy w zasadzie tylko krótkie materiały, na których przedstawiciele studia opowiadają o zmianach względem oryginału.

Twórcy postanowili zaprezentować Aerith, która musiała zostać odpowiednio dopracowana w nowej części. Teraz każdy z bohaterów musi posiadać odpowiednie ataki, by móc pomóc drużynie podczas dynamiczniejszych starć. Pełną prezentację ataku nazwanego Tempest zobaczycie poniżej:

To nie koniec pozytywnych informacji. Square Enix wcześniej zapowiedziało, że Final Fantasy VII Remake otrzyma w Japonii inną okładkę, która trafiła w gust graczy z Zachodu. Zainteresowani prosili studio o alternatywną grafikę i udało się – tytuł będzie dostępny z wymienną ilustracją.

Final Fantasy VII Remake alternatywna okładka 1

Final Fantasy VII Remake alternatywna okładka 2

Więcej o Final Fantasy VII Remake:

Źródło: Twitter

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix