Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2019 17:03
God of War PS4
5341V

God of War, The Division 2, Horizon Zero Dawn po 49 zł. Dobre oferty na PS4, XOne, Switcha i PC

Black Friday trwa i kolejni gracze mogą zgarnąć kilka gier w lepszych cenach. Teraz podczas składania zamówienia musicie wykorzystać kupon zniżkowy, który obniży Wasz zakup i pozwoli nabyć między innymi God of War na PS4 za 49 zł.

Redakcja ŁowcyGier informuje o bardzo ciekawej ofercie. Gracze mogą podczas zakupu gier przez Ceneo skorzystać z kodu rabatowego „blik20”, by zmniejszyć cenę każdej gry powyżej 50 zł o 20 zł. Znajdziecie w ten sposób kilka bardzo interesujących ofert – wspomnianego God of Wara wyrwiecie już za 49 zł (z przesyłką). Radzę się jednak śpieszyć, ponieważ oferta jest mocno limitowana.

Pamiętajcie tylko o zasadach – musicie kupić produkt przez Ceneo (nie wchodzicie bezpośrednio na sklep) i podczas składania zamówienia należy podać wspomniany kod. Jednocześnie na jednym koncie możecie skorzystać raz z oferty.

Gry na PS4

Gry na XOne

Gry na Switcha

Gry na PC

Jesteście zainteresowani promocjami na Black Friday? Sprawdźcie inne oferty:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/20-zl-rabatu-na-zakupy-powyzej-50-zl-przy-platnosci-blikiem-god-of-war-za-4899-zl-z-wysylka-horizon-zero-dawn-complete-za-4789-zl-z-wysylka/

Tagi: black friday ceneo god of war promocja