Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2019 16:06
Cybertruck GTA 5
1306V

Cybertruck szturmuje gry. Samochód Tesli i Elona Muska w GTA 5, Rocket League, Minecrafcie i GoldenEye 007

Nadal nie znamy ostatecznego stanowiska CD Projekt RED dotyczącego umieszczenia Cybertrucka w Cyberpunku 2077, ale możemy mieć pewność, że gra Polaków nie będzie pierwszym tytułem, który wykorzysta samochód Elona Muska. Maszyna trafiła już do pierwszych produkcji i gracze chętnie sprawdzają możliwości nietypowego auta.

Elon Musk w tym tygodniu potwierdził sprzedaż 250 tysięcy Cybertrucków, więc możemy mieć pewność, że w przyszłości na wielu drogach pojawi się futurystyczny samochód. Maszyna została ciepło przyjęta przez fanów gier, którzy postanowili umieścić auto w różnych pozycjach.

Aktualnie oczywiście nie możemy liczyć na oficjalną implementację samochodu Tesli do różnych produkcji, jednak twórcy modów postanowili zaprezentować możliwości wozu i Cybertruck jest już dostępny w kilku tytułach: GTA 5, Minecraft, Rocket League oraz GoldenEye 007.

Interesująco wygląda sytuacja z produkcją Psyonix, ponieważ gracze stworzyli petycję i proszą wszystkich zainteresowanych o wsparcie ich inicjatywy – sympatycy chcą zobaczyć oficjalny model w Rocket League.

Jak widać szał na Cybertrucka trwa, a mogę przypuszczać, że to dopiero początek i w przyszłości samochód zostanie przeniesiony do kolejnych tytułów.

Warto także spojrzeć:

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2019-11-29-of-course-the-cybertrucks-been-modded-into-gta-5

Tagi: Cybertruck GoldenEye 007 GTA 5 Minecraft Rocket League