Iza Łęcka Iza Łęcka 22.11.2019 08:47
Cybertruck
2499V

Cybertruck wyśmiewany przez graczy. Tesla i Elon Musk pokazali auto z ery PSX-a

Tesla zaprezentowała pierwszy elektryczny pickup, który niespodziewanie poruszył graczy. Samochód Elona Muska wywołuje śmiech fanów elektronicznej rozgrywki, gdyż kanciasta maszyna przywodzi zainteresowanym wspomnienia o pięknych czasach ery pierwszego PlayStation.

Tesla zaprezentowała w nocy pierwszego elektrycznego pickupa, którego cena, w zależności od wyposażenia, wyniesie od 39 900 dolarów – za taką kwotę klienci otrzymają samochód z napędem na tylną oś. Wersja z napędem na obie osie będzie kosztować od 49 900 dolarów, a samochód z trzema silnikami ma kosztować od 69 900 dolarów. W zależności od budżetu, użytkownicy mogą liczyć na odmienny zasięg na jednym doładowaniu: ponad 402 km, ponad 483 km oraz ponad 805 km.

Samochód posiada niezwykle nietypowy, kanciasty wygląd, który nie umknął graczom. Zdaniem wielu Tesla zbytnio popłynęła z natchnieniem, za bardzo inspirując się między innymi pierwszą przygodą Lary Croft lub historiami Master Chiefa. W Sieci wylądowało mnóstwo memów łączących Cybertruck z różnorodnymi grami i trzeba przyznać – niektóre są naprawdę celne i zabawne.

Produkcja Cybertruck ruszy pod koniec 2021 roku. Zdaniem Elona Musk – właśnie takiej maszyny potrzebuje świat:

„Potrzebujemy teraz zrównoważonej energii. Jeśli nie będziemy mieli pickupa, nie poradzimy sobie. Trzy najlepiej sprzedające się auta w Ameryce to pickupy.”

Zobaczcie serię memów:

Nawet Radek Adam Grabowski z CD Projekt RED porównał prezentację samochodu z pokazem Cyberpunka 2077:

Warto również sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: https://kotaku.com/the-internet-reacts-to-teslas-cybertruck-which-looks-l-1839993378

Tagi: Cybertruck elon musk psone tesla