Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2019 18:20
Dom z papiery w Rainbow Six Siege
3991V

Dom z papieru w Rainbow Six Siege. Współpraca platformy Netflix i Ubisoftu

Zdecydowanie za długo czekaliśmy na taki crossover, ale na szczęście Netflix dogadał się z Ubisoftem i fani „Domu z papieru” powinni teraz znacznie chętniej postrzelać na serwerach Rainbow Six Siege. Francuska korporacja właśnie zapowiedziała nowe wydarzenie.

Od 20 do 25 listopada gracze Rainbow Six Siege mogą uczestniczyć w wydarzeniu tematycznym związanym z serialem „Dom z papieru”. Twórcy postanowili odświeżyć popularny tryb „Zakładnik” i teraz gracze będą walczyć lub odbijać postać przebraną w charakterystyczny strój bohaterów z produkcji platformy Netflix.

Gracze zgarną pełny czerwony kombinezon i maskę dla Vigila i Hibany, a w zasadzie w całej grze znajdziecie osiem niepowtarzalnych przedmiotów, w tym uniformy, osprzęty głowy, skórki broni i ozdoby. Cały zestaw wyceniono na 1680 kredytów R6.

Warto dodać, że w dniach 21-25 listopada tytuł Francuzów będzie również dostępny za darmo, więc każdy zainteresowany sprawdzi crossover. Rainbow Six Siege będzie też przecenione: do 70%, w zależności od platformy i edycji.

Netflix i Ubisoft mogą nas jeszcze wielokrotnie zaskoczyć – to podobno pierwsza, ale nie ostatnia współpraca obu firm. Zobaczcie zwiastun nowego wydarzenia.

Więcej o serialu "Dom z papieru" przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal