Iza Łęcka Iza Łęcka 15.10.2019 13:29
Resident Evil 7: Walkthrough The Fear
1017V

Resident Evil 7: Walkthrough The Fear to prequel udanego horroru. Capcom stawia na doświadczenie VR

Capcom nie rezygnuje z Resident Evil 7. Japończycy przygotowali doświadczenie VR, które ma rozbudować naszą wiedzę o najnowszej odsłonie. Resident Evil 7: Walkthrough The Fear zadebiutuje jeszcze w październiku.

Resident Evil VII zaproponował pierwszoosobową perspektywę, co spotkało się z dobrym przyjęciem i uznaniem dziennikarzy. Gra zebrała oceny na poziomie 86%, natomiast posiadacze PlayStation VR mogli doświadczyć historii z goglami VR od Sony.

Capcom nie rezygnuje z wirtualnej rzeczywistości - Resident Evil 7: Walkthrough The Fear jest określone jako „doświadczenie VR”, które będzie dostępne w wybranych punktach VR. Premiera odbędzie się 26 października, jednak przynajmniej aktualnie rozgrywka będzie dostępna wyłącznie w japońskim Plaza Capcom Ikebukuro.

W Resident Evil 7: Walkthrough The Fear czterech graczy uczestniczy jednocześnie w rozgrywce. Gra trwa od 35 do 40 minut i kosztuje 2800 jenów (około 101 zł). Aktualnie japoński producent nie zapowiedział, czy rozgrywka będzie dostępna także na standardowym VR.

Według ostatnich plotek, główny oddział Capcomu zajmuje się teraz Resident Evil 3 Remake oraz Resident Evil 8. Pełnoprawna część najprawdopodobniej będzie kontynuować wydarzenia z „Siódemki”.

Więcej o serii Resident Evil przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://www.pcgames.de/Resident-Evil-7-Biohazard-Spiel-57353/News/Neues-VR-Erlebnis-Walkthrough-the-Fear-angekuendigt-1334626/

Tagi: Capcom resident evil 7 Resident Evil 7: Walkthrough The Fear resident evil VII