Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2019 16:09
Fake Friday
5190V

Fake Friday pozwoli uniknąć fałszywych promocji na Black Friday

Od kilku dni informujemy naszych czytelników o kolejnych promocjach przygotowanych z okazji Black Friday. W przypadku gier łatwo ominąć fałszywą ofertę, jednak niektóre sklepy RTV/AGD manipulują cenami sprzętu, więc warto zainteresować się bazą danych Fake Friday.

Sklepy z elektroniką już od kilku dni prowadzą Black Week i jeśli zamierzacie kupić przykładowo nowy telewizor, smartfon lub konsolę, warto zainteresować się witryną Fake Friday. Na stronie znajduje się baza cen zbieranych przez bota, która pozwoli sprawdzić, czy w ostatnich dniach sklepy nie zdecydowały się na podwyżkę cen swoich produktów.

Tak sytuację przedstawia autor Fake Friday:

"Napisałem bota, który kilka razy w miesiącu sprawdzał ceny produktów w sklepach z elektroniką. Podaję tutaj najniższą cenę jaką bot odczytał w ostatnich 6 miesiącach. To są ceny takie jakie podawały strony. Łącznie kilkadziesiąt tysięcy produktów ma tutaj swoje ceny"

Jak wiadomo korzystanie z promocji to również pewna sztuka, bo od dawna jesteśmy zasypywani fałszywymi ofertami, które nie pozwalają nam zaoszczędzić pieniędzy... A czasami nawet możemy trafić na wyższą cenę względem ubiegłego miesiąca.

Fake Friday pozwoli Wam uniknąć nieprzyjemnego uczucia, gdy już sprzęt przyjedzie do domu, a później zorientujecie się, że zamiast zaoszczędzić przykładowo 200 zł, zapłaciliście za urządzenie dodatkowe 100 zł.

Jesteście zainteresowani promocjami na Black Friday? Sprawdźcie inne oferty:

Źródło: https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/fake-friday-strona-do-tropienia-oszukanych-cen-podczas-black-friday/

Tagi: black friday ceny oferty promocje