Iza Łęcka Iza Łęcka 28.11.2019 07:59
ps4 pro
7762V

PS4 Pro w promocji na Black Friday. Idealny moment na kupienie mocniejszego PlayStation 4

Wśród wysypu promocji z okazji Black Friday nie mogło zabraknąć PS4 Pro. Mocniejsza konsola Sony jest dostępna w lepszej cenie, która może sprawić, że kolejni zdecydują się na PlayStation 4 Pro. Sprzęt ma jeszcze wiele do zaoferowania.

Sony i Microsoft na aktualnej generacji zdecydowali się na ulepszenie konsol - zarówno PlayStation 4 Pro jak i Xbox One X oferują większą wydajność. Już wcześniej informowaliśmy o promocji na XOneX oraz PS4 Slim, a teraz do zbioru ofert trafiło PS4 Pro.

PS4 Pro jest dostępny na Amazonie za 288,37 euro, czyli klienci muszą przygotować 1242,12 zł (z podatkiem oraz wysyłką). Jest to specjalne wydanie Fortnite, które zawiera zestaw skórek do gry Epic Games. Dla porównania, w Polsce ten pakiet jest dostępny od 1490 do aż 1719 zł.

Konsola Sony oferuje zestaw wyśmienitych, ekskluzywnych gier, a studia first-party Sony wciąż pracują nad grami, które trafią na rynek w przyszłym roku. Niezaprzeczalnie, zbiór gier, które można ogrywać jest niezwykle różnorodny, a na horyzoncie mamy jeszcze takie smakołyki jak chociażby wyczekiwane The Last of Us 2 oraz Ghost of Tsushima.

Jesteście zainteresowani promocjami na Black Friday? Sprawdźcie inne oferty:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/ps4-pro-fortnite-bundle-za-1242-zl-odniowione-ps4-pro-za-1109-zl-w-amazonie/

Tagi: Black Friday PlayStation 4 Pro promocja ps4 pro