Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.12.2019 08:11
Netflix i Canal+ w Polsce
1421V

Netflix w ofercie Canal+. Polska premiera pakietu jeszcze w 2019 r.

Niedawno donosiliśmy, że Canal+ przejął Kino Świat, a tym samym dostęp do takich filmów jak m.in. "Boże Ciało". Warto jednak pamiętać, że platforma rozwija się również w innym kierunku, nawiązując współpracę z Netflixem.

Partnerstwo Platformy Canal+ z Netflixem zostało już ogłoszone w połowie września, ale nie wiedzieliśmy nic o starcie takiej oferty w Polsce. Aż do teraz.

Portal Wirtualnemedia uzyskał informację, że polscy abonenci Canal+ dostaną dostęp do serwisu Netflix na początku grudnia (prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu). Niestety nie znamy jeszcze ceny nowego pakietu.

"Zgodnie z naszymi zapowiedziami, oferta łączona Canal+ i Netflix będzie dostępna na polskim rynku. W najbliższym czasie będziemy informować o szczegółach - zapowiedział Piotr Kaniowski,kierownik technologii i ofert w platformie Canal+.

Subskrybenci we Francji już od 15 października mają dostęp nie tylko do kanałów TV z oferty Canal+, ale również do serwisu Netflix - wszystko to w pakiecie kosztującym 15 euro miesięcznie.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/netflix-dostepny-na-platformie-canal-w-polsce-komentarz

Tagi: canal+ netflix