Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2019 20:34
Valve Index VR
1806V

Valve Index VR za 4699 zł bestsellerem Steam. Half-Life: Alyx odnosi pierwszy sukces

Wystarczyła dosłownie godzina od zapowiedzi Half-Life: Alyx, by zestaw startowy Valve Index VR został najchętniej kupowanym produktem na Steam. Gracze rzucili się na gogle za 4699 zł i teraz mogą wyczekiwać na nową grę z serii Half-Life.

O godzinie 19:00 zaprezentowano Half-Life: Alyx, a już o 20:00 najchętniej kupowanym produktem na Steam był Valve Index VR Kit. Gogle za 4699 zł gwarantują graczom najlepsze wrażenia z nowej gry i jednocześnie zainteresowani otrzymają za darmo samą produkcję.

Nie możemy potwierdzić dokładnej liczby sprzedanych egzemplarzy, jednak warto zwrócić uwagę, że Valve Index VR Kit przebił między innymi Football Managera 2020 oraz Star Wars Jedi: Upadły zakon – dwie pozycje są w ostatnich dniach rozchwytywane.

Sytuacja jest oczywiście bardzo interesująca z jednego powodu – jak widać Valve nie może narzekać na brak zainteresowania swoim nowym produktem... A jednocześnie Half-Life: Alyx zachęca graczy do kupowania zestawów VR.

Teraz sobie wyobraźcie jedno – co się będzie działo, gdy faktycznie Valve kiedyś zapowie Half-Life 3... Miłości nie oszukasz.

Valve Index VR sprzedaż

Więcej o grach Valve przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: Steam

Tagi: Half-Life: Alyx steam valve index wyniki sprzedaży