Iza Łęcka Iza Łęcka 26.11.2019 12:50
Rick and Morty Elon Musk
1579V

Rick and Morty z Elonem Muskiem. Szef Tesli jako Elon Tusk z kłami dzika

Twórcy serialu „Rick and Morty” wykorzystują każdą możliwą okazję, by wprowadzić do historii naukowca i jego wnuka wiele znanych osobistości. W najnowszym odcinku pojawił się Elon Musk, który podjął się współpracy z bohaterami.

„Rick and Morty 4” już wkrótce trafi na Netflix, choć platforma wciąż nie potwierdziła szczegółów premiery. Fani serii mogą się jednak przygotować na spotkanie z dyrektorem generalnym Tesli – na początku roku Elon Musk zmienił swoje konto na Twitterze na „Elon Tusk”, dopiero teraz poznaliśmy możliwy powód tej modyfikacji.

Najwidoczniej właśnie w tym czasie do miliardera zgłosili się twórcy „Ricka and Morty'ego” z propozycją wystąpienia w serialu. Możliwe negocjacje okazały się zakończone sukcesem, gdyż w najnowszym odcinku mamy do czynienia z postacią Elona Tuska.

[UWAGA NA SPOILER]

Elon Tusk został jednym z bohaterów grupy założonej przez Ricka i Morty'ego. Zespół musi zająć się pokonaniem złego robota, a sam Elon w swoim wymiarze otrzymał specjalne kły dzika. To dzięki nim Tusk jest bardziej otwarty na kontakt z innymi (w przeciwieństwie do swojego odpowiednika z rzeczywistości) – szef korporacji Tuskla (nie Tesla) miał trudne dzieciństwo, jednak kły rozwiązały jego problemy w kontaktach towarzyskich.

Kilka fragmentów prezentujących Elona Tuska w akcji zobaczycie poniżej:

Na naszym serwisie sprawdzicie również:

Źródło: https://www.antyradio.pl/Film/Seriale/Elon-Musk-pojawil-sie-goscinnie-w-Ricku-i-Mortym-Nazwano-go-37257

Tagi: elon musk elon tusk Rick and Morty Rick and Morty 4 serial