Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2019 21:44
Battleborn bohaterowie
658V

Battleborn umiera. Gearbox Software rozpoczyna proces wygaszania sieciowej gry

Gearbox Software przypomniało sobie o Battleborn. Ktoś najwidoczniej wciąż znajduje się na serwerach, ponieważ deweloperzy zapowiedzieli wyłączeniem gry. Firma nie chce się śpieszyć i pozwala graczom nacieszyć się tytułem.

Battleborn to zdecydowanie jedna z największych porażek w historii Gearbox Software. Produkcja choć oferowała przyjemny gameplay, to zmierzyła się z premierą Overwatcha od Blizzarda i została wprost zmiażdżona. Mogliście sądzić, że gra już dawno upadła, ale najwidoczniej... Ktoś jeszcze biega po serwerach tytułu.

Gearbox Software właśnie potwierdziło stopniowe wygaszanie sieciowej gry: od 24 lutego 2020 roku gracze nie będą mogli nabyć wirtualnej waluty dostępnej w produkcji, a w styczniu 2021 roku zostaną wyłączone serwery. Od tego momentu Battleborn nie będzie dostępne.

Twórcy oczywiście dziękują fanom za wsparcie... W sumie byłem przekonany, że tytuł już dawno padł. A może znajdują się wśród naszej społeczności gracze, którzy wciąż znajdują czas, by biegać po mapach Battleborn?

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić artykuły:

Źródło: Twitter

Tagi: 2K Games Battleborn Gearbox Software