Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.09.2019 08:36
Dragon Ball Z: Kakarot
1207V

Dragon Ball Z: Kakarot na rozszerzonym zwiastunie z gameplayem

W trakcie Tokyo Game Show 2019 Bandai Namco nie tylko zapowiedziało datę premiery Dragon Ball Z: Kakarot. Wydawca opublikował też krótki zwiastun promujący tego RPG-a Akcji. Dzisiaj możemy ujrzeć jego znacznie bardziej rozbudowaną wersję.

W ostatnich dniach Bandai Namco skupiło się na promocji Dragon Ball Z: Kakarot na rynku japońskim. Nie znaczy to oczywiście, że wydawca zapomina o rynkach zachodnich. Trzeba przyznać, że Bandai Namco ponownie pokazuje się z dobrej strony, poważnie podchodząc do przenoszenia swoich produkcji do Europy i USA. Wiemy już bowiem, że Dragon Ball Z: Kakarot trafi na nasz rynek z zaledwie 1-dniowym opóźnieniem względem Kraju Kwitnącej Wiśni. Dokładnie RPG Akcji zadebiutuje u nas 17 stycznia 2020 r. Potwierdzono przy okazji, że kupić będzie można alternatywne wydanie specjalne gry. chodzi o Edycję Kolekcjonerską, w której znajdziemy steelbook, album z grafikami koncepcyjnymi w twardej oprawie oraz dioramę.

Wiadomo również, że Bandai Namco udostępni także fragment rozgrywki z Dragon Ball Z: Kakarot w formie sali treningowej. Mówimy tu o wersji demonstracyjnej, którą mamy otrzymać jeszcze przed premierą RPG-a Akcji.

Poniższy zwiastun to rozszerzona wersja trailera opublikowanego na TGS 2019 w zeszłym tygodniu.

 
Warto sprawdzić:

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot