Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2019 21:49
Łowca Trofeów
6143V

Łowca trofeów stworzył ścianę sławy. Pokazuje swoje platyny i zbiera pochwały od społeczności

Sympatycy biegania za pucharkami lubią pokazywać swoje zdobycze, ale jeden z łowców zaskoczył resztę społeczności pomysłem. Gracz stworzył ścianę sławy, na której wylądowały wszystkie zdobyte platyny. Projekt wygląda nieźle.

Łowcy pucharków prześcigają się w jak najszybszym zdobyciu kolejnych dzbanków, by później móc na forach pokazywać swoje ogromny statystyki. Eric wpadł na lepszy pomysł, ponieważ postanowił uczcić dekadę zbierania platyn i wydrukował 200 grafik prezentujących zdobyte nagrody i następnie zrobił z nich prawdziwą „ścianę sławy”.

Gracz przebił już ten wynik, ale znajduje czas i chęci, by walczyć o kolejne 100%. Podczas rozmowy z dziennikarzem Twinfinite wspomniał, że najtrudniej było zdobyć dwie platyny – w Dead Space 2 oraz Personie 5.

Ten drugi tytuł zapadł Ericowi w pamięci, ponieważ spędził przy konsoli 135 godzin – grał niemal wyłącznie w tę produkcję od marca do maja. Natomiast drugi Dead Space 2 posiada bardzo wymagające pucharki – ten najważniejszy wpadnie dopiero w momencie, gdy ukończycie tytuł na najtrudniejszym poziomie i przez całą grę możecie stworzyć wyłącznie trzy punkty zapisu.

Pomysł wydrukowania platyn został ciepło przyjęty przez społeczność PlayStation, a pewnie nawet znajdą się kolejni łowcy, którzy zdecydują się na przygotowanie podobnego projektu. A Wy, co o tym sądzicie?

Łowca trofeów stworzył ścianę sławy

Warto również spojrzeć:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/11/trophy-hunter-creates-canvas-to-celebrate-the-past-decade-of-platinum-trophies/

Tagi: ps3 ps4 pucharki puchary trofea