Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2019 19:02
Half-Life Alyx
1954V

Half-Life: Alyx tylko dla VR. Zwiastun i szczegóły nowej gry Valve

Half-Life Alyx zostało oficjalnie zaprezentowane. Valve pokazało produkcję stworzoną z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Poznajcie nową grę w tym uznanym uniwersum.

Od wielu lat gracze czekają na rozwój uniwersum Half-Life, ale zamiast pełnoprawnej kontynuacji przygotowanej dla wszystkich graczy, Valve postawiło na wirtualną rzeczywistość. Half-Life Alyx zostało właśnie zaprezentowane i produkcja nie spełni oczekiwań wszystkich fanów.

Half-Life: Alyx oficjalnie!

Half-Life: Alyx zostało umiejscowione pomiędzy wydarzeniami z Half-Life i Half-Life 2. Główną bohaterką została Alyx Vance, która wraz ze swoim ojcem próbują zmierzyć się z brutalnymi najeźdźcami. To właśnie duet naukowców jest „jedyną szansą dla ludzkości”, ponieważ to oni zajmą się konstruowaniem narzędzi dla nielicznych ludzi, którzy odważą się przeciwstawić wielowymiarowym imperium Combine.

„Jako założyciele początkującego oporu, kontynuujecie swoją tajną działalność naukową, prowadząc kluczowe badania i budując nieocenione narzędzia dla nielicznych ludzi na tyle odważnych, by przeciwstawić się Combine.”

Valve określa produkcję jako „pełnoprawną grę zbudowaną od podstaw dla wirtualnej rzeczywistości”. Deweloperzy stworzyli tytuł, który korzysta ze wszystkich uroków VR i ma zapewnić świetną zabawę. Gra będzie dostępna na różnych goglach, jednak to na Valve Index otrzymamy pełne doświadczenie, ponieważ tytuł w pełni wykorzystuje kontrolery korporacji. Klienci Valve Index otrzymają tytuł wraz z bonusami za darmo.

Half-Life: Alyx zadebiutuje w marcu - zainteresowani muszą przygotować 193,49 zł (promocja z 214,99 zł). Gra zadziała z większością gogli VR i ma zapewnić rozgrywkę na 15 godzin.

Więcej o grach Valve przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: Valve

Tagi: Half-Life half-life alyx Half-Life: Alyx Valve