Iza Łęcka Iza Łęcka 21.11.2019 11:20
Narcos Rise of the Cartels recenzje
981V

Narcos: Rise of the Cartels nie trzyma poziomu serialu. Netflix nadal nie potrafi stworzyć dobrej gry

Netflix nadal ma spory problem z dostarczeniem na rynek porządnej gry rozbudowującej serialowe imperium. Recenzje Narcos Rise of the Cartels nie nastawiają na wielki hit, który mógłby stanąć na równi ze znakomitą historią przedstawioną przez streamingową platformę.

Narcos: Rise of the Cartels nie podąży drogą serialu i nie podbije rynku. Gra została oceniona przez pierwszych dziennikarzy, a średnia na poziomie 57% nie zapowiada wielkiego hitu. Jest to kolejna próba platformy Netflix w rozbudowaniu swoich IP o elektroniczną rozgrywkę, jednak ponownie nie możemy mówić o oczekiwanej jakości.

W Narcos: Rise of the Cartels nie zawodzi taktyczny gameplay, rozbudowa składu, a sama rozgrywka jest prosta do opanowania. Zgodnie z opiniami, tytuł sprawnie przenosi świat w nowe medium – będąc w zasadzie adaptacją serialu.

Gra jest również przeładowana problemami. Narcos: Rise of the Cartels jest zdecydowanie za łatwe, oprawa jest przestarzała, a przeciwnicy zbyt często zachowują się idiotycznie. Misje są powtarzalne i mało angażujące, zaś interfejs użytkownika posiada liczne niedociągnięcia. Twórcy wyraźnie nie wykorzystali potencjału drzemiącego w IP, gdyż założenia rozgrywki są dobre, jednak sama realizacja zawodzi.

Narcos: Rise of the Cartels – pierwsze recenzje:

  • TheSixthAxis - 7 / 10
  • Screen Rant - 7 / 10
  • Hobby Consolas - 6.5 / 10
  • PC Gamer - 4.1 / 10
  • Spaziogames - 4 / 10.0

Sprawdźcie także fragment rozgrywki:

Sprawdźcie bardziej udane pomysły i projekty platformy Netflix:

Źródło: Opencritic

Tagi: Curve Digital Kuju Ltd. Narcos: Rise of the Cartels